Maarika
Kaasasutaja

Maarika on lõpetanud moeturunduse bakalaureuse kraadi Londonis ning töötanud pärast ülikooli moeturunduse alal Yulan Creative agentuuris, mis keskendus just moebrändide edendamisele sealsel turul.
Siit tuli ka idee asutada Moeturundus kohalikul moemaastikul, et tuua kokku nii professionaalid kui harrastajad, luua koolitusi koostöös kohalike (üli)koolidega ning läbi viia põnevaid arutelusid koos teiste moehuvilistega.

Lisaks Moeturunduse arendamisele Eestis, töötab Maarika Londonis turundusjuhina juhtiva varahalduri juures.Mariana

Kaasasutaja

Mariana on kahe erivajadusega lapse ema, kes on alati tundnud huvi moe ja kõike seda ümbritseva vastu. Erialaselt hetkel jalatsite hulgimüügiga tegelevas firmas finants ja raamatupidamise valdkonnas töötades on peamine eesmärk panustada peamiselt just Moeturunduse tiimi administratiivsesse poolde, et teostada õigeid finantsotsuseid eesmärkide saavutamiseks.Elina

SEO spetsialist ja digiturunduse nõunik

Elina teekond digiturunduse maailmas algas mõned aastad tagasi, kui asus tööle digiturundusagentuuri SEO spetsialistina. Just seal jõudis ta äratundmiseni, et see on just see maailm, mis talle meeldib. Nüüdseks on ta jõudsalt arendamas oma SEO stuudiot, mille eesmärgiks on aidata ettevõtetel optimeerida kodulehti otsingurobotitele. Elina missiooniks Moeturunduses on aidata erinevatel moetööstuse ettevõtetel luua edukaid SEO strateegiaid.
Hanna
Jätkusuutliku moe nõunik