Moeturundus soovitab: The Ordinary 3 parimat nahahooldustoodet

MoeLood

Kommenteeri
The Ordinary ei väsi üllatamast oma mitmekülgse tootevalikuga.
Deciem-i The Ordinary on tavapäraseks muutunud mugava ja lihtsa nahahoolduse paljudes kodudes. Seda just tänu nende geniaalselt lihtsatele toodetele, mis pakuvad effektiivseid komponente taskukohase hinna eest.

Toome välja oma hetkelemmikud, mis on meie nahale toonud parajalt särtsu ja jumet.
1.
Ethylated Ascorbic Acid 15% Solution (Etüülitud askorbiinhappe 15% lahus)

C-vitamiinist on palju räägitud kui antioksüdandist, mis toob sära tagasi ka kõige tuhmimale nahale. Tõsiasi on see, et puhas askorbiinhape võib nahka ärritada, aga kuna tegemist on etüülitud variandiga, siis on see  nahasõbralikum ning juba esimesest korrast on märgata nahal mõnusat kuma. Lisaks aitab parandada naha toonust ning kollageeni tootmist. 

Telli


2.
The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA (Mandli ja hüaluroonhappe koorija)

Kerge koorimisefektiga seerum, eriti sobilik aknelisele ja kuperroossele nahale. Sellel seerumil on võimas antibakteriaalne toime, jättes samal ajal naha pehmeks tänu Tasmaania pipralehtede ekstraktile. Hea turgutus väsinud nahale.

Telli3.
Pycnogenol 5% (Antioksüdantne seerum)

Prantsuse männi koorest tulenev looduslik taimne akstrakt, mis on ka C-vitamiinist tõhusam tänu oma unikaalsetele omadustele. Seerumil on omapäraselt punakas toon, mis aga kaob pärast nahale kandmist. Selle kontsentraadiga annad oma nahale rohkem jõudu võitlemiseks vabade radikaalidega.

Telli


Lisa kommentaar

Email again: