Moeturundusest

MoeLood

Kommenteeri

Moeturunduse tiim koosneb ekspertidest ja asjaarmastajatest kes on läbinud väljamaa rajad ning on otsustanud oma jõud ühendada, et tuua Eestisse värskeid perspektiive, mis võivad aidata paljusid kes on huvitatud õppimisest või töötamisest seotud aladel.

Moeturundus ja -disain on põhjusega üks armastatumaid karjäärivalikuid tänu sellele omaseks saanud visuaalse ning kreatiivse eneseväljenduslikkuse eest.

Tihti peale on moeturundusega seotud alad idealiseeritud, sest puudub ligipääs igapäeva tööellu. Sellest tulenevalt on Moeturunduse tiim põnevusega valmis jagama erinevad kogemusi, eesmärgiga teha kõigile kättesaadavaks õpetlikud materjalid, mis aitavad arendada oma eksisteerivat äri või suunata huvilisi õigetele radadele.

Planeeri ja kavanda õige strateegia. Moetööstus tiksub oma aja järgi, aga selle eest väga järjepideva rutiini järgi, mida mõjutavad otseses mõttes hooajad. Õpi tundma trende ning koostama mitmetasandilisi kommunikatsiooniplaane, mis aitavad sul alati sammuke eespool olla. 

Ehita oma digitaalne ’poe aken’. Näitame sulle kuidas kavandada oma ’publik’ ja kuidas kajastada oma teenuseid efektiivselt ning tähendusrikkalt veebis, sotsiaalmeedias ja emaili turunduses. 

Visualiseeri ja kujunda. ’Adobe Suite’ on visualiseerimiskunsti alustala, mida tasub teada, eriti moemaailmas. Toome teieni nippe ajakirja kujundamisest, sotsiaalmeedia piltide töötlemise ja pildistamiseni. 

Turunda sisukalt. ’Content is king’, ennustas Bill Gates aastal 1996 ja keeruline on vastupidist väita tänapäeval, kus igaühel on võimalus kajastada oma lugusid, mis on miljonitele kättesaadaval. Reklaamidest igapäevaste blogipostitusteni, näitame kuidas luua omapärast ning silmapaistvat materjali.

Lisa kommentaar

Email again: