5 moeturunduse raamatut, alusteadmiste õppimiseks ja moebrändi alustamiseks

MoeLood

Kommenteeri
Koroonaviirusest põhjustatud ebastabiilne majanduslik olukord on sundinuid mitmeid ettevõtteid oma uksi sulgema. Tugevamad firmad on pidanud keskenduma innovatiivsetele lahendustele, kuidas tagada edu ajal, mil poodlejate arv kaubanduskeskustes ning poodides on drastiliselt vähenenud.
Küll aga katsumustega kaasnevad ka uued võimalused. Uute võimaluste nägemiseks on tarvilik oma harjumusi muuta ning teadmisi turgutada. Siinkohal soovitame viite moeturundusega seonduvat raamatut, mis pakuvad õpetlikke nõuandeid ja värskeid perspektiive nii algajatele kui ka kogenud moehuvilistele.

Fashion Marketing by Mike Easey 
Goodreads (3.56)

Milliseid trende tuleb jälgida? Kuidas tooteid hinnata? See õpik leidub paljude moekoolide õppekavades ning annab lugejale tugevad teadmised teoorias koos praktiliste näidetega. 

Telli“In order to be irreplaceable one must always be different.”
— Coco Chanel


Marketing Fashion: Strategy, Branding and Promotion by Harriet Posner
Goodreads (4.4)

Ka see raamat on üks teoorial põhinevatest õpikutest mida leiab akadeemias. Siit leiab lugeja tugevaid alusteadmisi oma brändi identiteedi arendamiseks ning sihtgrupi leidmiseks. 

Telli

“Clothes mean nothing until someone lives in them.” 
– Marc Jacobs


Fashion Marketing Communications by Gaynor Lea-Greenwood
Goodreads (4.0)

See õpik mainib möödudes erinevaid teemasid, kuid keskendub suhtekorraldusega seonduvatel aladel. Loe kuidas teha koostööd suunamudijatega, juhtida edukalt avalikke suhteid ja nippe kriisiolukordadeks.

Telli


“Fashion has to reflect who you are, what you feel at the moment and where you’re going.” 
– Pharrell Williams


Luxury Brand Management: A World of Privilege by Gerald Mazzalovo and Michel Chevalier 
Goodreads (3.8)

Põnev lugemine neile, kes on huvitatud just kauplemisest luksussektoris. Raamatust leiab palju erinevaid uuringuid ning praktilisi näiteid edukate luksusbrändide seast. 

Telli

“You can have anything you want in life, if you dress for it.”
– Edith Head


How to Set Up & Run a Fashion Label by by Toby Meadows
Goodreads (4.17)

See raamat on suunatud just moedisaineritele, kes soovivad alustada oma brändiga. Toby annab lugejale praktilisi juhendeid, kuidas iseseisvalt oma tootevalikut ja sihtgruppi analüüsida ja kuidas luua edukaid turunduskampaaniaid.

Telli Apollost


“Real style is never right or wrong. It’s a matter of being yourself on purpose.” 
– G. Bruce Boyer


Lisa kommentaar

Email again: